Jak duży jest kredyt samochodowy?

17 lutego 2021

Uzyskaj finansowanie samochodu

nawet przy słabym kredycie

Menedżer treści

David Topham jest menedżerem treści motoryzacyjnych dla marek internetowych. Pracuje jako główny redaktor w CarsDirect i Auto Credit Express i współtworzy te witryny wraz z obiektami innych marek internetowych, takich jak The Car Connection. Urodził się i wychował w Michigan i jest absolwentem Michigan State University.

Kiedy masz zły kredyt, pożyczkodawcy subprime określają, jaką część kredytu samochodowego możesz uzyskać. Opierają się one na tym, jak dużą pożyczkę samochodową możesz uzyskać, na wielu różnych czynnikach, ale największy wpływ mają Twoje dochody, ocena kredytowa, wskaźnik zadłużenia do dochodów oraz stosunek płatności do dochodów. Klienci ze złymi wynikami kredytowymi mogą uzyskać zezwolenie na pożyczkę samochodową w wysokości od 20 000 do 35 000 USD, ale kwota zależy od innych czynników.

Ile kredytu samochodowego mogę otrzymać?

Proces finansowania samochodu złym kredytem różni się od tradycyjnego kredytowania. Oczywistym problemem jest to, że większość banków i innych pożyczkodawców samochodów nie zatwierdza pożyczkobiorców ze złym kredytem. Powoduje to, że pożyczkobiorcy ze złym kredytem muszą szukać alternatywnych opcji, takich jak specjalne umowy kredytowe.

Dealerzy, którzy współpracują z pożyczkobiorcami ze złymi kredytami, podpisują umowę z pożyczkodawcami subprime, którzy są gotowi finansować tych nabywców samochodów, którzy w innym przypadku nie mieliby szczęścia. Powodem, dla którego pożyczkodawcy subprime są bardziej wyrozumiali, jest to, że mają programy pożyczkowe zaprojektowane specjalnie dla pożyczkobiorców ze złymi kredytami – chociaż mają bardziej rygorystyczne kwalifikacje, aby uzyskać zgodę.

Te wymagania wpływają na wysokość kredytu samochodowego, a także na każdy inny czynnik związany z pożyczką – na przykład oprocentowanie i wymagany wkład. Zasadniczo ci pożyczkodawcy uważnie przyglądają się Twojemu kredytowi i dochodom, aby zdecydować, czy możesz uzyskać zezwolenie i na jaką kwotę możesz uzyskać zezwolenie. Na przykład, pożyczkodawca subprime Consumer Portfolio Services oferuje pożyczki samochodowe w wysokości do 20 000 do 35 000 USD konsumentom ze złym kredytem, ​​którzy chcą kupić nowy lub używany samochód, ale to, ile mogą uzyskać, zależy od innych czynników.

Oto główne czynniki, na podstawie których pożyczkodawcy określają, jaką kwotę możesz otrzymać na kredyt samochodowy:

 • Ocena kredytowa: Podczas gdy pożyczkodawcy subprime zwracają uwagę na inne czynniki, aby zatwierdzić nabywców złych kredytów samochodowych, nadal patrzą na twoją zdolność kredytową. Chociaż jest różny, istnieje wymóg minimalnej oceny kredytowej, aby się zakwalifikować. Ponadto Twoja ocena kredytowa wpływa na wszystkie inne dostępne warunki, a kupującym z lepszym kredytem oferujemy większą elastyczność. Gdy wszystko inne jest równe, im lepsza ocena kredytowa, tym większy kredyt samochodowy możesz otrzymać.
 • Dochód: pożyczkodawcy typu subprime zwykle mają minimalny dochód w wysokości od 1500 do 2000 USD miesięcznie przed opodatkowaniem. Jednak pożyczkobiorcy, którzy zarabiają więcej, generalnie mogą uzyskać zgodę na większe kwoty. Ci pożyczkodawcy zatwierdzają ludzi na podstawie tego, na co mogą sobie pozwolić. Stosunek zadłużenia do dochodu: Jest to procent miesięcznego dochodu przeznaczonego na rachunki, który oblicza się poprzez zsumowanie wszystkich miesięcznych płatności za rachunki i podzielenie ich przez miesięczny dochód przed opodatkowaniem. Kredytodawcy subprime mogą odrzucić wniosek, jeśli stosunek zadłużenia do dochodów przekracza 45–50 procent. Kalkulacja ta daje pożyczkodawcom jeszcze lepsze wyobrażenie o tym, na co Cię stać, dlatego odgrywa rolę w wielkości pożyczki, jaką możesz otrzymać. Wskaźnik płatności do dochodu: jest to kalkulacja, której pożyczkodawcy używają do ustalenia maksymalnej dozwolonej miesięcznej płatności, którą można uzyskać, dodając szacunkową miesięczną płatność za samochód i ubezpieczenie oraz dzieląc sumę przez miesięczny dochód przed opodatkowaniem. W większości przypadków pożyczkodawcy subprime nie zatwierdzają pożyczkobiorców, których stosunek płatności do dochodu przekracza 15 do 20 procent. Jest to kolejny wymóg finansowania auto złego kredytu, który pomaga pożyczkodawcom i pożyczkobiorcom upewnić się, że pożyczka pasuje do ich budżetu.Uzyskaj oszacowanie kwoty kredytu samochodowego

  Możesz skorzystać z czynników, których używają pożyczkodawcy subprime, aby dowiedzieć się, jaką kwotę możesz otrzymać kredyt samochodowy. Możesz wykorzystać swój miesięczny dochód przed opodatkowaniem, aby określić przedział cenowy pojazdu, który musisz kupić, jeśli chcesz uzyskać zgodę kredytodawcy subprime.

  Zacznij od obliczenia miesięcznego dochodu i obliczenia wskaźnika płatności do dochodu. Na przykład, jeśli zarabiasz 2400 USD miesięcznie, możesz pomnożyć 2400 przez 0,15 (lub 15 procent) i 0,20 (20 procent), aby uzyskać realistyczny zakres płatności za samochód.

  • 2400 x 0,15 = 360 USD
  • 2400 x 0,20 = 480 USDPamiętaj, że kredytodawcy subprime uwzględniają ubezpieczenie samochodu w stosunku płatności do dochodu. W większości przypadków szacują za to 100 USD. Dzięki temu realistyczny zakres miesięcznej płatności za samochód wynosi od 260 do 380 USD.

   Aby jednak uzyskać realistyczne wyobrażenie o tym, ile kredytu samochodowego można uzyskać, należy również uwzględnić odsetki, kwotę zaliczki i inne koszty finansowania pojazdu. Nasz kalkulator kredytu samochodowego może podać szacunkową maksymalną kwotę, którą możesz sfinansować po dokonaniu żądanej miesięcznej płatności, oczekiwanej zaliczki, przybliżonej zdolności kredytowej, pożądanego okresu pożyczki i podatku od sprzedaży.

   Jeśli korzystasz z kalkulatora kredytu samochodowego i próbujesz uzyskać kwotę pożyczki, która skutkuje maksymalną miesięczną spłatą w wysokości 380 USD, możesz pracować wstecz, aby lepiej zrozumieć, jaką kwotę możesz otrzymać pożyczkę samochodową. Zastosowaliśmy stopę procentową w wysokości 15 procent, zaliczkę w wysokości 10 procent i okres pożyczki wynoszący 60 miesięcy (pięć lat) i stwierdziliśmy, że pożyczka 17 400 USD przyniosła miesięczną spłatę 378,26 USD. Pożyczka samochodowa na tę kwotę byłaby zbliżona do maksymalnej kwoty, jaką pożyczkodawca sfinansowałby, gdyby zaakceptował 20-procentowy wskaźnik spłaty do dochodu.

   Podsumowanie

   Znajomość czynników, na podstawie których pożyczkodawcy określają wielkość kredytu samochodowego, może działać na Twoją korzyść. Wiedza o tym, dokąd się udać, gdy jesteś gotowy do ubiegania się o pożyczkę na auto ze złym kredytem, ​​to kolejny sposób, aby zacząć na właściwej stopie.

   CarsDirect chce przyspieszyć i ułatwić proces znajdowania autofinansowania . Współpracujemy z dealerami w całym kraju, które specjalizują się w pomocy nabywcom samochodów, którzy mają mniej niż idealny kredyt. Będziemy pracować nad połączeniem Cię z lokalnym dealerem, jeśli prześlesz nasz bezpłatny i bezpieczny formularz wniosku o pożyczkę samochodową.

   Bezpłatna ocena kredytowaZdobądź swój darmowy wynik kredytowy już teraz! Uzyskaj kopię swojej najnowszej zdolności kredytowej.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy