Kalkulator pożyczki krótkoterminowej

17 lutego 2021
Category: Przed Złożeniem

Uzyskaj pożyczkę krótkoterminową bez dokonywania długich podziałów. Po prostu podłącz kilka liczb, a my obliczymy za Ciebie.

Złożenie wniosku jest bezpłatne i nie wpłynie na Twój kredyt

Jak obliczane są Twoje spłaty pożyczki krótkoterminowej

Pożyczki krótkoterminowe mogą pomóc Twojej firmie uniknąć gorącej wody dzięki dostępowi do kapitału obrotowego, gdy go potrzebujesz. Nasz kalkulator pożyczek krótkoterminowych uwzględnia główne czynniki wpływające na płatności – kwotę pożyczki, stopę procentową, okres pożyczki i zabezpieczenie – aby dać Ci wyobrażenie o miesięcznych płatnościach, które Twoja firma będzie winna.

Kwoty pożyczki krótkoterminowejKwota pożyczki krótkoterminowej zostanie określona przez przychody firmy, historię biznesową, zdolność kredytową i doświadczenie w Twojej dziedzinie, a także planowane wykorzystanie pożyczki. Możesz sfinansować zaledwie 2500 USD lub nawet 250 000 USD.

Oprocentowanie kredytów krótkoterminowychOprocentowanie pożyczek krótkoterminowych wynosi średnio 8–13% i jest zazwyczaj stałe. Stałe stawki są niesamowite, ponieważ pozostają niezmienne przez cały okres pożyczki, więc zawsze wiesz dokładnie, ile wyniesie Twoja spłata. Podobnie jak w przypadku większości stóp procentowych, pomocna jest solidna ocena kredytowa – im wyższy wynik, tym niższa będzie prawdopodobnie stopa procentowa.

Pożyczka krótkoterminowa… Hm, warunkiPożyczki krótkoterminowe mają krótsze terminy w porównaniu do innych pożyczek. Większość z nich ma okres od 1 do 5 lat i jest zabezpieczony zabezpieczeniem, takim jak pojazd, nieruchomość lub inny składnik aktywów. Wstawienie większej liczby zabezpieczeń często pomaga uzyskać lepszą ofertę pożyczki.

Ustalmy szczegóły (dotyczące twoich cen i warunków)Zamiast spędzać dzień na wyszukiwaniu w Google stawek, które mogą Cię dotyczyć lub nie, poświęć 15 minut, aby dowiedzieć się, do jakich produktów i stawek kwalifikuje Twoja firma. Nasza pojedyncza aplikacja zapewnia dostęp do ponad 75 pożyczkodawców. To rozkłada się średnio na 12 sekund na pożyczkodawcę. Nie znajdziesz lepszej inwestycji… na swój czas.

Rozważ potencjalne opłaty

W przypadku pożyczek krótkoterminowych mogą wystąpić dwie opłaty: opłaty za wniosek i opłaty za udzielenie pożyczki. Oto, co musisz wiedzieć.

Opłaty za zgłoszenieNigdy nie zostaniesz obciążony kosztami przy składaniu wniosków i przeglądaniu opcji pożyczki za pośrednictwem Lendio, ale inni pożyczkodawcy mogą pobierać opłaty za złożenie wniosku. Jeśli porównujesz pożyczkodawców lub platformy handlowe, zapytaj o opłaty aplikacyjne przed złożeniem wniosku.

Opłaty początkoweOpłaty za udzielenie pożyczki są pobierane przez niektórych pożyczkodawców, gdy pożyczka jest finansowana. Zapytaj, czy Twój pożyczkodawca ma taką pożyczkę i ile możesz się spodziewać, aby pomóc Ci określić całkowity koszt pożyczki krótkoterminowej.

4 kroki do obniżenia kosztów pożyczki krótkoterminowej
  • Dokonuj minimalnych płatności na czas każdego miesiąca. Unikniesz opłat za opóźnienia i poprawisz swoją zdolność kredytową.
  • Jeśli myślisz, że przegapisz płatność, porozmawiaj o tym z pożyczkodawcą z wyprzedzeniem.Zaplanuj płatności automatyczne. Jeśli chcesz dokonywać płatności ręcznie, ustaw przypomnienia kalendarza, aby nigdy nie zapomnieć o płatności ani nie przegapić jej.Dowiedz się, na jakim etapie jest Twoja pożyczkodawca w związku z wcześniejszą płatnością. Niektórzy pożyczkodawcy zaoferują skromną zniżkę za wcześniejszą spłatę pożyczki, podczas gdy inni mogą wprowadzić kary przedpłaty. Zanim spieszysz się z płatnością zaliczki, zapytaj pożyczkodawcę o ewentualne kary i rabaty, które mają zastosowanie do twojej krótkoterminowej pożyczki.Szczegółowy przewodnik po pożyczkach krótkoterminowychPożyczki terminowe są niezwykle popularne w Ameryce. W rzeczywistości prawdopodobnie używałeś ich w przeszłości do zakupu…

    Ważne różnice między krótkoterminowymi a tradycyjnymi kredytami biznesowymiProwadzenie małej firmy jest satysfakcjonujące, ale wiąże się z kilkoma wyzwaniami. Według Stowarzyszenia Małych Firm tylko 50…

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy