Najlepsze kredyty mieszkaniowe na zły kredyt w 2020 r

Najlepsze kredyty mieszkaniowe na zły kredyt w 2020 r
16 października 2020
Category: Zastaw Domu

Możesz pomyśleć, że ponieważ masz zły kredyt, kupno domu jest dla ciebie poza zasięgiem. Ale nie tylko istnieją banki, które chcą pożyczać ludziom o słabych kredytach, ale są to banki godne zaufania z dobrymi ofertami.

Być może będziesz musiał zacząć pakować się wcześniej, niż myślałeś.

Najlepsi pożyczkodawcy hipoteczni dla osób ze złym kredytem

LendingTree

Aby uzyskać elastyczne opcje kredytu hipotecznego z mniej rygorystycznymi wymaganiami dotyczącymi zdolności kredytowej, sprawdź LendingTree. Zaletą jest to, że zamiast służyć jako bezpośredni pożyczkodawca, witryna LendingTree gromadzi dla Ciebie wiele ofert kredytów hipotecznych po wypełnieniu tylko jednego wniosku.

Proces jest zakończony w całości online i potencjalnie możesz zobaczyć do pięciu różnych ofert od różnych kredytodawców hipotecznych. Stamtąd możesz porównać stopy procentowe i warunki każdego z nich, aby sprawdzić, czy któryś odpowiada Twoim potrzebom.

LendingTree oferuje również kredyty hipoteczne od pożyczkodawców, którzy oferują szeroką gamę rodzajów kredytów mieszkaniowych. Oprócz zwykłych pożyczek można również uzyskać dostęp do pożyczek Federalnej Administracji Mieszkaniowej (pożyczki FHA) i pożyczek VA. Obejmują one nie tylko niższe wymagania kredytowe, ale także niższe wymagania dotyczące zaliczki.

Na przykład w przypadku pożyczki FHA możesz kwalifikować się przy minimalnej ocenie kredytowej wynoszącej zaledwie 580 i 3,5% zaliczce na poczet ceny zakupu nowego domu. Nawet jeśli twoja ocena kredytowa jest niższa niż 580, pożyczka FHA jest nadal możliwa, jeśli zwiększysz swoją zaliczkę do 10%.

W przypadku wielu opcji kredytu mieszkaniowego z szybkim i łatwym procesem składania wniosków, należy rozważyć złożenie wniosku za pośrednictwem LendingTree.

CitiMortgage

CitiMortgage oferuje szereg produktów w zakresie kredytów mieszkaniowych dla osób o różnej zdolności kredytowej. Jedną z bardziej wyjątkowych cech CitiMortgage jest to, że uwzględniają one sytuacje związane z nietradycyjnym kredytem – takie jak zawsze terminowe opłacanie czynszu lub alimentów.

Akceptują tylko kredyty na domy, które są w dobrym stanie, co oznacza, że ​​cała budowa musi być zakończona, dach musi być w porządku, a okna nienaruszone. Więc nie ma naprawiaczy, fanów HGTV. Należy również pamiętać, że istnieje opłata za wniosek w wysokości 100 USD i oddzielna opłata za rozpoczęcie, ale nie jest to bynajmniej niespotykane w branży.

Jeśli nie masz możliwości odłożenia dużej kwoty zaliczki, CitiMortgage oferuje coś, co nazywają programem pożyczkowym HomeRun. Ten program pozwala na spłatę tylko 3% i nie wymaga nawet płacenia za prywatne ubezpieczenie kredytu hipotecznego.

Tak więc dom o wartości 200 000 USD wymagałby jedynie postawienia 6 000 USD. Aby się zakwalifikować, możesz zarobić tylko 80% lub mniej niż średni dochód w okolicy, ale w obszarach o niskich dochodach jest dostępny dla każdego, kto tego chce.

Navy Federal

Służąc członkom wojska i ich rodzinom, Navy Federal stawia nabywców domu po raz pierwszy na pierwszym miejscu. Pomagają przyszłym właścicielom domów, oferując szeroką gamę pożyczek. Niektóre z ich pożyczek obejmują:

 • Kredyty hipoteczne o zmiennym oprocentowaniu
 • Pożyczki VA
 • Pożyczki FHA
 • Pożyczki oprocentowane
 • 30-letnie i 15-letnie pożyczki o stałym oprocentowaniu

Ich wyjątkowa pożyczka to HomeBuyers Choice. Jest to 15- lub 30-letnia pożyczka o stałym oprocentowaniu ze 100% finansowaniem i bez ubezpieczenia hipotecznego.

Istnieje 1,75% opłaty za finansowanie, z której możesz się zrezygnować, jeśli chcesz zapłacić wyższą stopę procentową w wysokości 2,125% – świetna opcja przy zamykaniu, jeśli chcesz zaoszczędzić trochę gotówki.

Podobnie jak CitiMortgage, Navy Federal ocenia szereg płatności dla pożyczkobiorców o słabych wynikach kredytowych, takich jak czynsz, opłaty za telefon komórkowy i opłaty za media.

Jedynym prawdziwym minusem jest to, że pożyczkobiorcy, którzy je przeszli, twierdzą, że zamknięcie domów zajmuje nieco więcej czasu niż inni pożyczkodawcy hipoteczni.

W żadnym wypadku nie jest to niekompetencja. Dzięki tak popularnym opcjom kredytu hipotecznego prawdopodobnie mają większy wolumen do zrealizowania niż niektórzy inni pożyczkodawcy.

Najlepsi pożyczkodawcy refinansujący dla pożyczkobiorców ze złym kredytem

Kredytobiorcom o złych ocenach kredytowych, którzy rozważają refinansowanie kredytu hipotecznego, polecamy Credible i Connexus.

Wiarygodny

Rozważając Credible dla refinansowania kredytu hipotecznego, możesz uzyskać wstępną kwalifikację w mniej niż trzy minuty. Ponadto jest to rynek pożyczek, więc możesz uzyskać trzy oferty refinansowania do porównania od różnych pożyczkodawców. Twoja zdolność kredytowa nie ucierpi podczas procesu wstępnej kwalifikacji, więc jeśli jesteś w trakcie próby naprawy swojej historii kredytowej, nie doświadczysz żadnych niepowodzeń.

Kolejnym wyróżnikiem Credible jest proces refinansowania kredytu hipotecznego. Gromadzą pytania i prośby o dokumentację, więc nie tracisz czasu na ciągłe odpowiadanie na te same rzeczy. Rzadko zdarza się, aby rynek pożyczek zapewniał doskonałą obsługę klienta w trakcie procesu, dzięki czemu Credible jest prawdziwym wyróżnikiem w branży.

Jesteś zainteresowany refinansowaniem typu cash-out? Credible ułatwia wykorzystanie kapitału własnego w celu wykorzystania go w innym miejscu. Lub możesz dokonać ograniczonego refinansowania wypłaty, aby pokryć takie rzeczy, jak koszty zamknięcia i opłaty za refinansowanie lub linia kredytowa pod zastaw domu (HELOC).

Connexus

W żadnym wypadku Connexus to nie tylko firma refinansująca, ale wszechstronna, świetna unia kredytowa, która ma tylko pozytywne opinie online. Dzięki super silnej i intuicyjnej dla użytkownika obecności w Internecie są z łatwością jednym z pionierów w bankowości nowej generacji.

Connexus oferuje każdemu świetne oprocentowanie kredytów hipotecznych, ale robi coś wyjątkowego, jeśli chodzi o refinansowanie. Każdy właściciel domu może wejść na swoją stronę internetową i wypełnić formularz online zawierający szczegółowe informacje o tym, co aktualnie posiada.

Po zaledwie dwóch dniach roboczych urzędnik ds. Pożyczek z Connexus Credit Union dzwoni, aby omówić każdą dostępną opcję. Nazywają to „bezproblemowym porównaniem kredytów hipotecznych”.

Jeśli martwisz się o swoje wyniki kredytowe, Connexus rozważa również alternatywne metody określania zdolności spłaty pożyczki. Obejmuje to rachunki za media, czynsz, miesięczne płatności za telefon komórkowy i alimenty na dzieci.

Najlepsi pożyczkodawcy dla obsługi klienta

Wydaje się, że przyzwoita obsługa klienta jest tym, z czym firmy borykają się obecnie najbardziej. Ludzie chcą wsparcia 24/7, ale nie chcą rozmawiać z robotami. Dwie firmy, które zorientowały się, jak sprostać oczekiwaniom klientów, to HomeBridge i Network Capital.

HomeBridge

W HomeBridge możesz złożyć wniosek o kredyt hipoteczny online, korzystając z różnych programów pożyczek mieszkaniowych. Możesz również dowiedzieć się o zaletach i wadach każdej opcji pożyczki i refinansowania, korzystając z obszernej biblioteki treści edukacyjnych.

Jednak naprawdę doceniają ich obsługę klienta. Nie jest to coś, czym tak naprawdę się chwalą, ale stale ulepszają proces uzyskiwania pożyczki lub refinansowania, aby był bardziej przyjazny dla użytkownika.

Za każdym razem, gdy klient wypełnia ankietę, HomeBridge jak najszybciej reaguje na wszelkie negatywne opinie, tak aby każdy klient mógł odejść, mając dobre doświadczenia. Poszukaj tego rodzaju poświęcenia gdzie indziej, a będziesz miał ciężki czas.

Większość firm, które wypełniają kwestionariusze opinii klientów, analizuje wyniki i zadaje sobie pytanie, jak mogą rozwiązać problem w przyszłości. HomeBridge nie tylko rozwiązuje problem, ale w rzeczywistości powróci do początkowej skargi i naprawi również ten konkretny problem.

Kredyt hipoteczny na finansowanie kapitału sieciowego

Uwaga: Network Capital ma swoje wady. Na przykład prowadzi działalność tylko w następujących stanach:

 • Alabama
 • Arkansas
 • Arizona
 • Kalifornia
 • Kolorado
 • Delaware
 • Floryda
 • Illinois
 • Indiana
 • Iowa
 • Kansas
 • Kentucky
 • Luizjana
 • Maryland
 • Minnesota
 • New Jersey
 • Nowy Meksyk
 • Nowy Jork
 • Karolina Północna
 • Ohio
 • Oklahoma
 • Oregon
 • Pensylwania
 • Tennessee
 • Teksas
 • Virginia
 • Waszyngton
 • Waszyngton
 • Wisconsin

Nie ma również narzędzia do wstępnej kwalifikacji online. Jeśli jesteś zainteresowany, musisz przejść przez cały proces, aby sprawdzić, czy ten pożyczkodawca hipoteczny jest w ogóle zainteresowany współpracą z tobą.

Mimo tych skarg nadal kochamy Network Capital. Czemu? Robią wiele rzeczy dobrze.

Na początek nie pobierają żadnych opłat pożyczkodawcy.

Po drugie, nie tylko oferują wsparcie podczas składania wniosku, ale chcą, abyś dzwonił i zadawał pytania.

Chcą, żebyś zadzwonił, nawet jeśli chodzi tylko o małe pytanie, na które odpowiedź zajmie im trzy sekundy.

Założyciel Tri Nguyen zachęca do tego, ponieważ wierzy, że bez względu na to, jak bardzo jesteśmy cyfrowi, każdy chce usłyszeć ludzki głos podczas tak ważnej życiowej decyzji. Są nie tylko po to, by odpowiadać na pytania, ale także po to, by pomóc Ci zebrać dokumentację.

Robią to wszystko, zanim nawet dowiedzą się, czy chcą Twojej firmy. Ale nie martw się: minimalna ocena kredytowa, której wymagają, to tylko 600.

Najlepsi wszechstronni pożyczkodawcy dla pożyczkobiorców ze złym kredytem

Biorąc pod uwagę całe doświadczenie użytkownika, wyróżniają się dwie firmy:

Nowe fundusze amerykańskie

New American Funding jest prawie wszędzie i robi wszystko dobrze. Mają 150 oddziałów w całych Stanach Zjednoczonych (z wyjątkiem Nowego Jorku i Hawajów) oraz solidną obecność w Internecie.

Możesz przeglądać cały wniosek online, otrzymywać oferty cenowe i śledzić status wniosku o pożyczkę bezpośrednio ze swojego komputera. Posiadają również szeroką gamę produktów pożyczkowych.

Oto lista wszystkiego, co oferują:

 • Pożyczki o zmiennym oprocentowaniu (5/1, 7/1, 10/1)
 • Pożyczki z wyciągiem bankowym
 • Pożyczki konwencjonalne i FHA na renowację
 • Pożyczki ze stałym oprocentowaniem na 10, 15, 20 i 30 lat
 • Pożyczki FHA, pożyczki VA i pożyczki USDA
 • Refinansowanie kredytu
 • Pożyczki mieszkaniowe na sprzedaż

W przeciwieństwie do innych pożyczkodawców, nadal robią wszystko, co staromodne – każdy wniosek oceniają indywidualnie z (sap!) Prawdziwym żywym człowiekiem. Brak algorytmów.

Oznacza to, że nawet jeśli masz zły wynik kredytowy, wyjdą poza liczby i spojrzą na ciebie holistycznie, ponieważ rozumieją, że wszystkie kultury inaczej traktują pieniądze.

Na przykład Latynosi mają tendencję do wyciągania pieniędzy od członków rodziny podczas dokonywania dużych zakupów i zdecydowanie wolą gotówkę niż karty kredytowe.

Oczywiście bez zadłużenia możesz mieć niską zdolność kredytową, ale to nie znaczy, że nie wiesz, jak radzić sobie z pieniędzmi.

New American rozumie, że w przypadku tego typu stylu życia istnieją sposoby na wyciągnięcie danych potwierdzających, czy dana osoba byłaby odpowiedzialnym właścicielem domu, a które wykraczają poza to, co rozważają trzy rankingowe biura kredytowe.

Usługi hipoteczne w Carrington

W przeciwieństwie do innych pożyczkodawców, Carrington Mortgage Services wydaje się stawać na głowie, aby pomóc ludziom ze złym kredytem stać się właścicielami domów. Nie tylko współpracują z Tobą, jeśli masz niską zdolność kredytową, są nawet skłonni do współpracy z Tobą, jeśli Twój wynik FICO wynosi zaledwie 550.

Inną rzeczą dotyczącą Carrington, którą niektórzy uważają za negatywną (ale uważamy za pozytywną) jest to, że wymagają od wszystkich właścicieli domów, aby przed zakupem przeszli przez program edukacji hipotecznej.

Robią to, aby upewnić się, że wszyscy pożyczkobiorcy rozumieją wszystko, co dzieje się wokół kredytu mieszkaniowego, aby w przyszłości byli bardziej skłonni do podejmowania lepszych decyzji finansowych.

Ponadto, gdy Twój wynik może być lepszy, Carrington nie bierze pod uwagę tylko typowych czynników wpływających na Twoją zdolność kredytową, takich jak historia płatności i należne pieniądze. Carrington rozważa również takie kwestie, jak historia zatrudnienia, stabilność pracy, dochód brutto i wysokość zaliczki do zatwierdzenia.

Potrzebujesz pomocy przy wpłacie zaliczki?

W zależności od tego, gdzie mieszkasz, Carrington może udzielić ci pomocy. Jednak program nie jest dostępny w całym kraju, ponieważ niektóre stany wymagałyby od Carrington sprzedaży praw serwisowych do powiązanych pożyczek, gdyby pomogły w wpłacie zaliczki.

Gdyby to zrobili, wpłynęłoby to na ich zdolność do pracy z kredytobiorcami o niskich dochodach i złymi kredytami.

Nie powinno dziwić, że Carrington ma solidną infrastrukturę cyfrową, że ich obsługa klienta należy do najlepszych z najlepszych i oferują konkurencyjne stawki refinansowania.

Jedyne wady, jakie możemy wymyślić dla tej firmy, to to, że nie jest w każdym stanie (a mianowicie na Alasce, Massachusetts, Północnej Dakocie i Vermont) i nie może oferować pomocy w zakresie płatności z góry w całym kraju.

Podsumowując: Carrington jest niesamowity.

Wskazówki dotyczące ubiegania się o kredyt mieszkaniowy ze złym kredytem

Wielu pożyczkodawców wymienionych w tym artykule jest idealnych dla pożyczkobiorców z wysokimi wynikami kredytowymi. Ale jeśli twoja ocena kredytowa jest niższa, niż byś chciał, wiedz, że nadal możesz kwalifikować się do kredytu mieszkaniowego.

Wielu pożyczkodawców jest skłonnych współpracować z pożyczkobiorcami, którzy mają mniej niż idealne wyniki kredytowe. Oto pięć kroków, które możesz wykonać, aby rozpocząć.

1. Podejmij kroki, aby zacząć poprawiać swoje wyniki kredytowe

Najpierw należy poprosić o bezpłatną kopię raportów kredytowych. Twoje raporty kredytowe dadzą ci wyobrażenie o tym, gdzie się obecnie znajdujesz i jakie kroki możesz podjąć, aby poprawić swój kredyt.

Sprawdź, czy w raporcie kredytowym nie ma nieścisłości lub obraźliwych znaków. Możesz poprosić o usunięcie wszelkich nieprawidłowych informacji. A jeśli masz jakieś negatywne oceny na swoim raporcie kredytowym, możesz napisać pożyczkodawcy list z dobrą wolą i poprosić o ich usunięcie.

Najlepszym sposobem na poprawę zdolności kredytowej jest spłata zadłużenia na karcie kredytowej i terminowe dokonywanie miesięcznych płatności. Te dwa obszary stanowią najważniejszą część Twojego wyniku FICO, więc samo wykonanie tych dwóch kroków powinno poprawić Twój kredyt.

2. Bądź realistą w kwestii tego, na co Cię stać

Jeśli nie masz dobrego kredytu, nadal możesz ubiegać się o kredyt hipoteczny. Ale bądź bardzo realistyczny w kwestii tego, na co możesz sobie pozwolić przy obecnym budżecie.

Ponieważ Twoja ocena kredytowa jest niższa, pożyczkodawcy będą postrzegać Cię jako bardziej narażone na niespłacanie kredytu hipotecznego, więc będziesz mieć wyższe oprocentowanie. Jeśli poprosisz tylko o maksymalną kwotę pożyczki, której potrzebujesz, będziesz mieć większe szanse na zatwierdzenie pożyczki.

3. Sprawdź alternatywne pożyczki

Kredytobiorcy z niedoskonałym kredytem mogą kwalifikować się do kredytu hipotecznego z alternatywnymi programami dla kupujących domy. W szczególności pożyczki FHA są dostępne dla pożyczkobiorców, których ocena kredytowa wynosi zaledwie 580. Ale będziesz musiał wpłacić 3,5% zaliczki.

Weterani ze złym kredytem powinni szukać pożyczki dla VA. Pożyczki te nie wymagają żadnej zaliczki i są łatwiejsze do uzyskania niż tradycyjne kredyty hipoteczne.

4. Zaoszczędź na sporą zaliczkę

Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na akceptację, dobrym pomysłem jest zaoszczędzenie na sporą zaliczkę. Co najmniej 20% jest idealne, a to pozwoli Ci uniknąć konieczności wykupienia podstawowego ubezpieczenia kredytu hipotecznego (PMI).

Wpłacenie zaliczki nie zrekompensuje w pełni słabej zdolności kredytowej, ale może pomóc w wniesieniu sprawy do niektórych kredytodawców.

5. Rozważ złożenie wniosku u wykwalifikowanego cosignera

Na koniec możesz zgłosić się do wykwalifikowanego cosignera. Składając wniosek z cosigner, osoba ta zgadza się wziąć na siebie odpowiedzialność prawną i spłacić pożyczkę, jeśli nie możesz. A ponieważ ocena kredytowa tej osoby jest również powiązana z pożyczką, zwiększa to Twoje szanse na akceptację.

Jednak zaciągnięcie pożyczki jest ryzykownym posunięciem, więc powinieneś poprosić kogoś o zrobienie tego tylko wtedy, gdy masz pewność, że możesz spłacić kredyt hipoteczny. W przeciwnym razie narażasz finansową przyszłość tej osoby na ryzyko.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy