Przegląd kredytów samochodowych PNC Bank

17 lutego 2021
Category: Karty Kredytowe

Zdobądź do 50 000 $ w konkurencyjnej cenie za samochód swoich marzeń.

Ocena finder.com: 3,3 / 5,0

Min. Kwota pożyczki

Maks. Kwota pożyczki

Zaczynając od 3,69%

Detale
 • Detale
 • Kryteria aplikacji Nazwa produktu

  Pożyczki samochodowe PNC Bank Min. Kwota pożyczki

  5000 $ Maks. Kwota pożyczki

  50 000 $ KWI

  Zaczynając od 3,69% Rodzaj stopy procentowej

  Naprawiony Wymagania

  Obywatel Stanów Zjednoczonych lub stały rezydent z ważnym prawem jazdy i osobistą oceną kredytową 630+ kupujący pojazd nie starszy niż 8 lat.
 • Pojazd nie może mieć więcej niż 8 lat
 • Ocena kredytowa 630+Ważne prawo jazdyObywatel lub stały mieszkaniec USAShannon TerrellShannon Terrell jest pisarką dla Findera, która studiowała komunikację i literaturę angielską na Uniwersytecie w Toronto. Każdego dnia możesz znaleźć jej informacje na temat wszystkiego, od finansowania koni i pożyczek biznesowych po refinansowanie długu studenckiego i jak założyć trust. Uwielbia gorącą kawę, zapach świeżych książek i odkrywanie nowych sposobów na oszczędzanie groszy.

  Czy kwalifikuję się?Aby kwalifikować się do pożyczki samochodowej z PNC Bank, musisz spełniać następujące kryteria:

  • Musisz mieć ważne amerykańskie prawo jazdy.
  • Musisz mieć osobistą zdolność kredytową wynoszącą co najmniej 630.Pojazd, który chcesz kupić, nie może mieć więcej niż osiem lat.Musisz mieć co najmniej 18 lat i być obywatelem USA lub stałym mieszkańcem.Jeśli nie jesteś obywatelem USA ani stałym mieszkańcem, do złożenia wniosku nadal potrzebujesz ważnego numeru ubezpieczenia społecznego. W przeciwnym razie nie będziesz kwalifikować się do tej pożyczki.

   Omówienie kredytów samochodowych banku PNCPNC Bank to grupa usług finansowych z siedzibą w Pittsburghu, która obecnie posiada ponad 2500 oddziałów w 19 stanach i Waszyngtonie. PNC Bank oferuje swoim klientom szeroką gamę produktów i usług bankowych, w tym rachunki czekowe i oszczędnościowe, karty kredytowe, kredyty mieszkaniowe i kredyty samochodowe.

   Możesz skorzystać z pożyczki na auto z banku PNC, aby kupić nowy samochód od dealera lub prywatnego sprzedawcy, a także wykupić leasing lub refinansować obecną pożyczkę. Oferuje pożyczkę samochodową Check Ready dla kwalifikujących się wnioskodawców, którzy chcą kupić nowy samochód, np. Kupujący gotówką, z wcześniej zatwierdzonym czekiem PNC Bank.

   5 rodzajów kredytów samochodowych oferowanych przez PNC
  • Nowe kredyty samochodowe. Ciesz się wygodą i łatwością kupowania nowego samochodu u dealera dzięki wstępnie zatwierdzonemu czekowi z banku PNC.
  • Używane kredyty samochodowe. Skorzystaj z kredytu samochodowego PNC Bank u dowolnego licencjonowanego sprzedawcy, aby kupić używany samochód z roczną stopą procentową od 3,69%. Pożyczki na auto refinansowanie. Złóż wniosek o pożyczkę w PNC Bank online, aby refinansować wcześniej istniejącą pożyczkę na pojazd i potencjalnie obniżyć miesięczne raty. Pożyczki od osób prywatnych. Jeśli żądany samochód jest dostępny od prywatnego sprzedawcy, użyj kredytu samochodowego PNC Bank, aby pokryć koszty z góry. Pożyczki na leasing. Skorzystaj z pożyczki pod leasing samochodu PNC Bank, aby w pełni kupić leasingowany pojazd.Porównaj więcej opcji kredytu samochodowegoRegularnie aktualizujemy nasze dane, ale informacje mogą się zmieniać między aktualizacjami. Przed podjęciem decyzji potwierdź szczegóły u dostawcy, który Cię interesuje.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy