Przewodnik dotyczący wysyłania bitcoinów z aplikacji gotówki

17 lutego 2021
Category: Jeśli Chcesz

Aplikacja Cash została uruchomiona w 2009 roku i od tego czasu jest najszybszym sposobem na wysyłanie i otrzymywanie pieniędzy w drodze. Kupowanie bitcoinów za pomocą gotówki jest również proste, a to sprawia, że ​​aplikacja jest atrakcyjna zarówno dla entuzjastów kryptowalut, jak i dla innych, którzy chcą po prostu łatwego sposobu przesyłania pieniędzy. Wielu z tych użytkowników potrzebuje prostego przewodnika, jak wysyłać Bitcoiny z Cash App. Ten przewodnik pokaże Ci, jak wysłać aplikację Bitcoin to Cash.

Kupowanie Bitcoinów za pomocą gotówki – aplikacja Bitcoin On Cash

Jeśli nie masz jeszcze aplikacji, możesz ją pobrać z App Store lub Android Play Store. Następnie otwórz aplikację i wybierz preferowany tryb: gotówka, dolary lub BTC.

Jeśli opcje się nie wyświetlają, przesuń palcem w lewo lub kliknij symbol BTC w prawym górnym rogu. Następnym krokiem jest wybranie kup i przesuń w górę, aby wybrać wymaganą ilość BTC. Naciśnij kup po wybraniu.

Będziesz musiał potwierdzić transakcję, więc wprowadź kod PIN, którego używasz. Użytkownicy iOS mogą w tym kroku używać Touch ID. Zanim zakup się powiedzie, pieniądze zostaną pobrane na Twoje saldo. Spowoduje to również podanie dodatkowych informacji identyfikacyjnych, aby Cię chronić.

Kupowanie Bitcoinów na Gotówkę jest proste i wygodne.

Jak wysłać Bitcoin z aplikacji Cash – aplikacja Bitcoin On Cash

Ten proces jest również dość prosty, ale jego aktywacja może zająć trochę czasu. Musisz aktywować opcję „wypłaty w aplikacji Cash. Weryfikacja jest również wymagana do zakończenia procesu i może to zająć kilka dni, a czasem nawet tygodni.

Po zakończeniu weryfikacji otwórz aplikację Cash i znajdź opcję „Wypłać bitcoiny. Można go znaleźć przy ikonie profilu na pierwszym ekranie. Sprawdź lewy górny róg, aby go znaleźć. Najpierw znajdziesz opcję „fundusze, a następnie kliknij „bitcoin. Pod opcjami kupna i sprzedaży bitcoinów znajduje się opcja „wycofaj bitcoiny. Kliknij na nią, aby określić ilość Bitcoinów, którą chcesz przelać. Kliknij opcję „wycofaj i podaj niezbędne informacje na następnej stronie. Możesz zdecydować się na zeskanowanie kodu QR, aby dodać adres odbiorcy. Jeśli chcesz, możesz wprowadzić adres odbiorcy ręcznie, korzystając z opcji „wprowadź ręcznie, która znajduje się poniżej ekranu.

Dzięki temu możesz wysyłać Bitcoiny z aplikacji Cash. Pamiętaj, że być może będziesz musiał najpierw kupić Bitcoin, aby skorzystać z tej usługi, jeśli jeszcze go nie masz. Kupując, pamiętaj, że Bitcoin jest zmienny, a cena mocno się wahała. Musisz również uiścić opłaty za wszystkie transakcje, w tym sprzedaż, kupowanie i wypłaty. Zaleca się kupowanie więcej niż to, co musisz przesłać. Kupowanie dodatkowych 8% lub 10% jest po prostu idealne dla każdej transakcji.

Ponieważ cena Bitcoin gwałtownie rośnie, jest to doskonały moment na wysyłanie bitcoinów z aplikacji Cash. Kiedy następnym razem będziesz musiał dokonać jakichkolwiek transakcji, możesz po prostu zająć się resztą.

Czy możesz pominąć proces weryfikacji? Aplikacja Bitcoin on Cash

Nie, nie możesz pominąć tego procesu, ponieważ obowiązkowe jest przesłanie zdjęć dowodu osobistego oraz selfie. Wszystkie te informacje pozwalają firmie wiedzieć, z kim mają do czynienia, aby móc przesłać szczegółowe informacje do rządu, jeśli dojdzie do prania pieniędzy.

Aplikacja Cash jest wygodna w użyciu i jest obecnie drugą najpopularniejszą aplikacją w Apple Store. Kupowanie Bitcoin on Cash jest również dość łatwe i możesz postępować zgodnie z tym przewodnikiem, jak wysłać Bitcoin z aplikacji Cash.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy