Tradycyjna krótka sprzedaż

17 lutego 2021

Zadzwoń do nas

800 669 6650 od poniedziałku do piątku w godzinach 8: 00-20: 00 czasu wschodniego

Pomoc jest dostępna w języku angielskim

hiszpańskim i wielu innych językach

Czy krótka wyprzedaż jest dla Ciebie odpowiednia?

Jeśli chcesz spłacić swój dług mieszkaniowy i zapobiec przejęciu nieruchomości, możesz rozważyć krótką sprzedaż – sprzedaż nieruchomości za mniej niż jesteś winien. Może to być również opcja, jeśli masz już kupującego, ale nie masz jeszcze zgody właściciela kredytu na przeprowadzenie krótkiej sprzedaży. Zadzwoń do nas, aby omówić dostępne opcje. Jeśli zgłosisz się do nas z ofertą bez uprzedniej zgody, możemy być zobowiązani do oceny Cię pod kątem wszystkich programów, w tym modyfikacji pożyczki, zanim będziesz mógł kwalifikować się do krótkiej sprzedaży.

Możesz kwalifikować się, jeśli:

 • Zostałeś oceniony, ale nie kwalifikujesz się do zmiany pożyczki
 • Doświadczasz trudności finansowych, takich jak zmniejszone dochody, wydatki na leczenie lub rozwódJesteś winien swojemu domowi więcej niż jest wartNie możesz sobie pozwolić na bieżące spłaty kredytu hipotecznegoNie możesz zmienić aktualnej pożyczki mieszkaniowej lub nie chcesz pozostać w domu z powodu innych okoliczności, takich jak zmiana miejsca pracyNie masz od nas uprzedniej zgody na prowadzenie krótkiej sprzedażyOtrzymałeś ofertę dotyczącą nieruchomościA jeśli nie kwalifikuję się lub otrzymam odrzucenie?

  Jeśli nie możesz sprzedać swojego domu w drodze krótkiej sprzedaży, następną opcją może być akt zastępujący wykluczenie.

  Następne kroki

  na sprzedaż

  Jeśli myślisz, że masz problemy ze spłatą kredytu hipotecznego, zadzwoń do nas od razu. Możemy ocenić Cię pod kątem wielu programów, aby sprawdzić, czy istnieją opcje, które mogą pomóc Ci pozostać w domu. Jeśli nie kwalifikujesz się, możesz kwalifikować się do krótkiej sprzedaży. W tradycyjnej krótkiej wyprzedaży reklamujesz i pokazujesz dom oraz otrzymujesz ofertę zanim się z nami skontaktujesz. Zalecamy współpracę z pośrednikiem w obrocie nieruchomościami, doświadczonym w krótkiej sprzedaży, który rozumie cały proces.

  oferta

  Po otrzymaniu najbardziej konkurencyjnej oferty, jaką możesz otrzymać, i zanim będziemy mogli ją rozważyć, będziemy potrzebować wypełnionego zwolnienia z drugiego zastawu dla każdej pożyczki pod zastaw domu, linii kredytowych lub innych długów w stosunku do nieruchomości. Nie możemy przejść dalej, dopóki nie otrzymamy tego dokumentu.

  Jeśli masz pożyczkę pod zastaw domu lub linię kredytową Bank of America, zajmiemy się uzyskaniem zgody na krótką sprzedaż. Jeśli Twoja pożyczka lub linia kredytowa są u innego pożyczkodawcy, skontaktuj się z tym pożyczkodawcą i poproś o zwolnienie z drugiego zastawu. Pożyczkodawca musi dostarczyć ten dokument i przesłać go do Ciebie.

  Jeśli kwalifikujesz się, możesz od razu rozpocząć proces krótkiej sprzedaży. Jednak w większości przypadków wymagane jest, abyśmy najpierw ocenili, czy kwalifikujesz się do zmiany kredytu lub innych opcji utrzymania domu.

  Oto, czego będziesz potrzebować, gdy zadzwonisz:

  • Informacje o pożyczkach i nieruchomościach
  • Informacje o wszelkich otrzymanych zawiadomieniach o przejęciu lub datachSzczegóły oferty oraz kopia podpisanej umowy kupnaInformacje o wszelkich pożyczkach pod zastaw domu lub linii kredytowej na nieruchomości, jeśli dotyczyInformacje o zmianie pożyczki, jeśli byłeś brany pod uwagęSzczegółowe informacje o trudnościach finansowychZostaniesz sparowany z menedżerem ds. Relacji z klientami, który będzie z tobą współpracował przez cały proces. Kiedy zadzwonisz, możemy sprawdzić, czy nie ma innych dostępnych opcji, które pozwoliłyby Ci zachować nieruchomość.

   Zatwierdzenie

   Jeśli upoważnimy Cię do rozpoczęcia procesu krótkiej sprzedaży, możesz spodziewać się odpowiedzi od nas w sprawie Twojej oferty w ciągu około 90 dni kalendarzowych po złożeniu przez Twojego agenta nieruchomości oferty i wszystkich dokumentów. W celu uzyskania aktualizacji lub jakichkolwiek pytań dotyczących tego procesu, w dowolnym momencie skontaktuj się ze swoim opiekunem klienta.

   W tym czasie dokonamy wyceny Twojego domu (bez ponoszenia kosztów) w celu ustalenia jego aktualnej godziwej wartości rynkowej. Kiedy to ustalimy, możemy złożyć kontrofertę. Nie jest niczym niezwykłym, że potencjalni kupujący wycofują oferty aż do zamknięcia oferty, dlatego w tym czasie zachęcamy do utrzymywania domu na sprzedaż.

   Gdy wszystkie niezbędne strony zaakceptują ofertę, prześlemy Ci list akceptacyjny zezwalający na zakup domu.

   Zamknięcie

   Po zaakceptowaniu oferty zostaną przygotowane ostateczne dokumenty, a ostateczny termin zostanie podany w piśmie akceptacyjnym.

   Po zamknięciu sprzedaż nieruchomości jest zakończona.

   Po sfinalizowaniu sprzedaży Twój kredyt hipoteczny i wszelkie inne pożyczki pod zastaw domu są rozliczane z wpływów ze sprzedaży. W zależności od tego, kto jest właścicielem pożyczki, jeśli środki z Twojej tradycyjnej krótkiej sprzedaży nie pokrywają kwoty zadłużenia z tytułu Twojej pożyczki, możesz być odpowiedzialny za spłatę różnicy (zwanej również niedoborem).

   W przypadku umorzenia jakiejkolwiek kwoty długu hipotecznego mogą wystąpić konsekwencje podatkowe. Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak może to wpłynąć na Ciebie, skonsultuj się z doradcą podatkowym.

   Zgłosimy sprzedaż do głównych agencji informacji kredytowej jako zakończoną za kwotę niższą od należnej kwoty.

   Zadzwoń do nas

   800 669 6650 poniedziałek – piątek 8: 00-20: 00 czasu wschodniego

   Pomoc jest dostępna w języku angielskim, hiszpańskim i wielu innych językach

   Bank of America Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone.

   Praktyki reklamoweDokładamy wszelkich starań, aby dostarczać informacje o produktach i usługach, które mogą okazać się interesujące i przydatne. Pomagają nam w tym reklamy oparte na relacjach i reklamy behawioralne online.

   Oto jak to działa: Zbieramy informacje o Twoich działaniach online, takich jak wyszukiwania, które przeprowadzasz w naszych Witrynach i odwiedzane strony. Informacje te mogą być wykorzystywane do dostarczania reklam w naszych Witrynach i offline (na przykład telefonicznie, pocztą elektroniczną i pocztą bezpośrednią) dostosowanych do określonych zainteresowań użytkownika.

   Jeśli wolisz, abyśmy nie korzystali z tych informacji, możesz zrezygnować z reklamy behawioralnej online. Jeśli jednak zrezygnujesz, nadal możesz otrzymywać ogólne reklamy. Ponadto doradcy finansowi / menedżerowie klientów mogą nadal wykorzystywać informacje zebrane online w celu dostarczania informacji o produktach i usługach zgodnie z umowami dotyczącymi konta.

   Ponadto, jeśli zrezygnujesz z internetowych reklam behawioralnych, nadal możesz widzieć reklamy po zalogowaniu się na swoje konto, na przykład za pośrednictwem bankowości internetowej lub MyMerrill. Te reklamy są oparte na Twoich konkretnych relacjach z naszym kontem.

   Aby dowiedzieć się więcej o reklamach opartych na relacjach, reklamach behawioralnych online i naszych praktykach dotyczących prywatności, zapoznaj się z Informacją o ochronie prywatności online Bank of America oraz z najczęściej zadawanymi pytaniami dotyczącymi prywatności w Internecie.

   Kwalifikująca się wpłata bezpośredniaKwalifikująca się wpłata bezpośrednia to cykliczna, bezpośrednia wpłata w postaci wypłaty, emerytury, ubezpieczenia społecznego lub innego kwalifikującego się regularnego miesięcznego dochodu, elektronicznie zdeponowana przez pracodawcę lub agencję zewnętrzną na Twoim nowym koncie czekowym. Należy pamiętać, że nie obejmuje to przelewu dokonanego za pośrednictwem bankomatu, online lub kasjera ani przelewu z konta bankowego lub maklerskiego, konta Merrill Edge® lub Merrill Lynch®.

   Kwalifikujący się zakupKwalifikujący się zakup kartą debetową to każdy zakup towarów lub usług dokonany w sklepie, telefonicznie lub online przy użyciu karty debetowej i / lub numeru karty debetowej powiązanej z nowym kontem rozliczeniowym, które kwalifikowało się do premii w wysokości 150 USD. Zakupy będą kwalifikowane na podstawie dnia, w którym zakup zostanie opublikowany na Twoim nowym koncie. Zakupy obejmują wszelkie płatności dokonane przy użyciu numeru karty debetowej, ale nie obejmują transakcji bankomatowych (takich jak wypłaty).

   To jest drugi akapit

   Bank of America Core Checking®Posiadaj co najmniej jedną kwalifikującą się wpłatę bezpośrednią w wysokości 250 USD

   Utrzymuj minimalne dzienne saldo w wysokości 1500 USD lub więcej

   Uczniowie w wieku poniżej 24 lat mają prawo do zwolnienia z tej opłaty, jeśli są

   zapisani do szkoły średniej, college’u lub programu zawodowego.

   Klienci Preferred Rewards mogą zwolnić się z tej opłaty.

   Lub zapłać 12 USD miesięcznie

   Bank of America Interest Checking®Utrzymaj łączne saldo * co najmniej 10 000 USD lub więcej

   * Salda połączone obejmują:

   Średnie saldo dzienne na kwalifikujących się połączonych

   kontach czekowych i oszczędnościowych w cyklu wyciągów

   Bieżące salda na powiązanych osobistych płytach CD i IRA

   na koniec cyklu wyciągów odsetkowych

   Bieżące saldo (2 dni

   robocze przed końcem cyklu wyciągów odsetkowych) na kwalifikujących się połączonych rachunkach inwestycyjnych Merrill Edge® i Merrill Lynch®

   Klienci Preferred Rewards mogą zwolnić się z tej opłaty.

   Lub zapłać 25 USD miesięcznie

   Bank of America® Rewards SavingsUtrzymuj minimalne dzienne saldo w wysokości co najmniej 500 USD

   Połącz swoje konto Bank of America Interest Checking® z kontem Rewards Savings

   (zwolnienie dotyczy pierwszych 4 kont oszczędnościowych)

   Jeśli jesteś klientem Bank of America Preferred Rewards

   (zwolnienie dotyczy pierwszych 4 rachunków czekowych i oszczędnościowych)

   Lub zapłać 8 USD miesięcznie

   Ważna uwagaPrzechodzisz do innej witryny, której Bank of America nie jest właścicielem ani nie jest obsługiwany. Jego właściciel ponosi wyłączną odpowiedzialność za zawartość strony internetowej, ofertę i poziom bezpieczeństwa, dlatego prosimy o zapoznanie się z opublikowaną polityką prywatności i warunkami korzystania z witryny.

   Noticia importanteLe informamos que la pgina que est a punto de ver solo se ofrece en inglés. Las solicitudes y documentos para productos y servicios específicos también pueden estar solo en inglés.

   Como siempre, asegúrese de leer y entender todos los términos y condiciones antes de elegir un producto, y póngase en contacto con nosotros si tiene cualquier pregunta.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy