Złe kredyty dla małych firm w 2020 r

17 lutego 2021
Category: Biura Informacji

Opcje finansowania dla małych firm ze słabym kredytem

Masz Kartę Finansowania Krajowego? Zaczynaj.

Gotowy, aby rozwinąć swoją firmę?

Zaktualizowano 24 lipca 2020 r

Na tej stronie:
 1. Przeszkody dla kredytów dla małych firm ze złym kredytem
 2. Porady dla małych firm dotyczące spowolnienia związanego z koronawirusemPożyczki dla firm ze złych kredytów z funduszy krajowychJak uzyskać pożyczkę biznesową ze złym kredytemZwiększ swoje szanse na uzyskanie kredytu biznesowegoRodzaje złych kredytów biznesowychKwestie do rozważenia przy składaniu wnioskuNajlepsze pożyczki dla firmNa co zwracają uwagę pożyczkodawcy we wniosku o pożyczkę dla małych i średnich firmJak uzyskać lepszą pożyczkę biznesową w przyszłościPrzeszkody dla kredytów dla małych firm ze złym kredytem

  Oceny zdolności kredytowej są niezbędne w świecie pożyczek. Posiadanie właściwego wyniku może uprościć zabezpieczenie funduszy, a zły wynik może prowadzić do frustracji. Znalezienie kredytu biznesowego na zły kredyt lub nawet mniej niż idealny kredyt może być żmudną bitwą, o czym przekonało się zbyt wielu właścicieli firm. Banki i inni tradycyjni pożyczkodawcy nieustannie starają się zmniejszyć ryzyko. Ostatnią rzeczą, jakiej chcą, jest przekazanie pieniędzy osobie lub firmie, która może nie być w stanie ich spłacić.

  Dzisiejsza atmosfera gospodarcza jest surowsza niż kiedykolwiek. Dlatego skupienie się na ocenach kredytowych stało się integralną częścią analizy potencjalnego ryzyka związanego z kredytobiorcą. Podczas gdy uzyskanie pożyczki dla małej firmy zawsze wiązało się z własnymi wyjątkowymi wyzwaniami, kryzysy finansowe ostatnich lat jeszcze bardziej stawiają tradycyjnych pożyczkodawców.

  Jako właściciel firmy posiadanie dostępu do finansowania jest niezbędne. Zła ocena kredytowa nie powstrzymuje Cię od konieczności zastrzyku funduszy, aby od czasu do czasu rozwijać się i wspierać swój biznes. Dla właścicieli firm, którzy mają niedoskonały kredyt, wahanie ze strony pożyczkodawców może spowodować prawdziwe problemy. Z jednej strony możesz potrzebować więcej środków, aby Twoja firma działała jak najlepiej. Z drugiej strony możesz nie być w stanie uzyskać finansowania, ponieważ Ty lub Twoja firma borykacie się z przeszkodami tu i teraz.

  National Funding rozumie, jakie to frustrujące. Ciężko pracujemy, aby zapewnić rozwiązania finansowe dla wszystkich rodzajów właścicieli firm, w tym pożyczki ze złymi kredytami dla właścicieli ze słabym kredytem.

  Porady dla małych firm dotyczące spowolnienia gospodarczego związanego z pandemią koronawirusa w 2020 r

  Rok 2020 był dla gospodarki rokiem burzliwym. Tysiące małych firm musiało zmniejszyć godziny pracy lub całkowicie zamknąć drzwi z powodu pandemii koronawirusa (COVID 19). Teraz wiele firm ponownie się otworzyło, co wiąże się również z kolejnym zestawem zmagań. Małe firmy, które polegają na kontaktach twarzą w twarz, na przykład w restauracjach i tradycyjnych sklepach detalicznych, muszą znaleźć sposoby na przestrzeganie protokołów dystansowania społecznego i maskować mandaty wprowadzone przez rząd, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się COVID-19 . Małe firmy w całym kraju cierpią ekonomicznie z powodu spowolnienia i przyzwyczajania się do nowej normy, ale jest kilka rzeczy, które mogą pomóc.

  Bądź na bieżąco ze swoimi rachunkami

  Pandemia koronawirusa zmniejszyła przepływy pieniężne wielu właścicieli firm. Ubieganie się o pożyczkę dla małej firmy w tym momencie może potencjalnie uchronić Twoją firmę przed upadkiem w tych niepewnych czasach. Pożyczki mogą zapewnić szybkie finansowanie, którego możesz potrzebować, aby być na bieżąco z rachunkami lub zapewnić przepływ płac dla pracowników. Płacenie rachunków za pomocą pożyczki nie tylko pomoże Ci poprawić lub utrzymać zdolność kredytową, ale może również pomóc w utrzymaniu biznesu. Ubieganie się o pożyczkę online za pośrednictwem alternatywnego pożyczkodawcy zajmuje tylko kilka minut, ale wyniki mogą mieć znaczenie, jeśli chodzi o zapewnienie niezbędnych funduszy dla Twojej firmy.

  Kup sprzęt i materiały potrzebne do ponownego otwarcia

  Teraz, gdy wiele firm może ponownie otworzyć, muszą dowiedzieć się, jak spełnić lokalne wymagania. Małe firmy mogą być zmuszone do dostarczania masek i innego sprzętu ochronnego dla swoich pracowników, zakupu wystarczającej ilości środków czyszczących, aby ich środowisko było dezynfekowane, lub zakupu sprzętu, którego potrzebują, aby pomóc klientom w utrzymaniu dystansu społecznego i bezpiecznej interakcji z firmą. Pożyczka dla małych firm może pomóc w pokryciu tych nowych i nieoczekiwanych wydatków, nawet jeśli Ty lub Twoja firma macie zły kredyt.

  Oszczędzaj na opłatach za karty kredytowe

  Niektóre firmy obsługujące karty kredytowe wydały oświadczenia, że ​​będą współpracować z klientami mającymi trudności finansowe, rezygnując z niektórych opłat. Jest to szczególnie przydatne dla małych firm, które mają spóźnione lub niezapłacone w tym miesiącu płatności firmową kartą kredytową. Skontaktuj się z wystawcą karty kredytowej lub bankiem, aby ustalić, czy kwalifikujesz się do zwolnienia z opłat, które pomogą Ci przetrwać spowolnienie spowodowane COVID-19.

  Złóż wniosek o pożyczkę z funduszy krajowych

  National Funding jest zaufanym pożyczkodawcą alternatywnym od ponad 20 lat. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci przetrwać te trudne czasy, oferując szeroką gamę usług pożyczkowych dla wszystkich rodzajów firm. Możemy pomóc w zapewnieniu funduszy, których potrzebujesz teraz, aby pomóc w bieżących potrzebach finansowych, które doprowadzą do pomyślnej przyszłości. Ponieważ bierzemy pod uwagę więcej niż liczbę punktów na Twojej zdolności kredytowej, mamy opcje pożyczki dla osób ze złą historią kredytową. Zdobądź zaufanie do swojej firmy w tych trudnych czasach, już dziś ubiegając się o pożyczkę dla małej firmy.

  Pożyczki dla firm ze złych kredytów z funduszy krajowych

  Oferujemy różnorodne alternatywne rozwiązania pożyczkowe, które mogą być dostosowane do Twoich potrzeb jako właściciela firmy. Nasze opcje finansowania obejmują słabe pożyczki dla małych firm dla właścicieli poszukujących kapitału obrotowego. Niezależnie od niskich wyników FICO, pożyczki obrotowe National Funding na słaby kredyt charakteryzują się prostą dokumentacją, szybkimi zwrotami i stałymi płatnościami.

  Skontaktuj się z National Funding już dziś, aby poznać opcje złych kredytów dla małych firm.

  Dlaczego Twój wynik kredytowy ma znaczenie

  Nawet jeśli szukasz finansowania na wsparcie firmy, większość pożyczkodawców weźmie pod uwagę Twoją osobistą ocenę kredytową podczas oceny wniosku o pożyczkę dla małej firmy. Twoja ocena kredytowa zależy od wielu czynników, znanych jako 5 C kredytu: charakter, pojemność, kapitał, warunki i zabezpieczenia. Te cechy sprawdzają, między innymi, na ile rzetelnie spłacasz swoje długi, ile spłat dokonałeś w terminie, a także stosunek zadłużenia do dochodów. Chociaż istnieje kilka modeli oceny zdolności kredytowej, które można wykorzystać do określenia zdolności kredytowej, najczęściej stosowanym modelem jest ocena FICO.

  Oto różne zakresy oceny kredytowej FICO:

  • Wyjątkowy (800-850)
  • Bardzo dobry (740-799)Dobry (670-739)Dostateczny (580-669)Słabo (300 – 579)Termin „zły kredyt zwykle odnosi się do wyniku FICO na poziomie 300 – 629. Niski wynik FICO jest częstym powodem, dla którego tradycyjni pożyczkodawcy odrzucają finansowanie pożyczek dla małych firm. Jednak nawet jeśli Twój wynik mieści się w niższym przedziale, możesz zabezpieczyć złą pożyczkę biznesową od alternatywnego pożyczkodawcy, który koncentruje się bardziej na tym, gdzie Twoja firma zmierza w przyszłości, niż na tym, co wpłynęło na twoją zdolność kredytową w przeszłości. National Funding może zatwierdzać niektórych wnioskodawców o punktach kredytowych tak niskich jak 500 w przypadku bezpośrednich pożyczkobiorców i 475 w przypadku przedłużenia.

   Jak uzyskać pożyczkę biznesową ze złym kredytem

   Możesz zdobyć kapitał potrzebny do rozwoju i wzrostu odnoszącego sukcesy biznesu, nawet jeśli masz zły kredyt. W rzeczywistości istnieją tylko trzy kroki do zabezpieczenia pożyczki dla małej firmy złym kredytem:

   Poznaj swój osobisty wynik kredytowyOsobiste i biznesowe oceny kredytowe pomagają pożyczkodawcom określić, jak ryzykowne może być pożyczanie pieniędzy. Ponieważ te wyniki mogą wpłynąć na Twoją zdolność do pozyskania finansowania dla Twojej firmy, znajomość Twojej zdolności kredytowej przed złożeniem wniosku o pożyczkę może pomóc Ci określić najlepsze opcje finansowania do zbadania.

   Sprawdź swoje opcje w oparciu o wymagania kwalifikacyjneDla każdego rodzaju finansowania istnieją określone wymagania, które musisz spełnić, aby uzyskać zatwierdzenie. Tradycyjne pożyczki biznesowe są często oparte na następujących czynnikach:

   • Osobista ocena kredytowa
   • Lata w biznesieRoczne dochodyZbadaj wymagania dotyczące każdego rodzaju finansowania dla małych firm, które rozważasz, aby określić, które złe kredyty dla małych firm dają najlepsze szanse na zatwierdzenie.

    Porozmawiaj ze specjalistą ds. Pożyczek w National Funding, aby uzyskać indywidualną poradę dotyczącą opcji finansowania.

    Wybierz najlepszą opcję dla swojej firmyIstnieje szeroki zakres opcji finansowania dla właścicieli firm ze złym kredytem poza tradycyjnymi pożyczkami. Badając alternatywne opcje finansowania, weź pod uwagę nie tylko kryteria kwalifikowalności i warunki spłaty, ale także reputację pożyczkodawcy. Przeczytaj recenzje pożyczkobiorców i porozmawiaj z przedstawicielami serwisu. Upewnij się, że Twój pożyczkodawca jest zaangażowany we wspieranie Cię w drodze do większego sukcesu i ma udokumentowaną historię zadowolonych klientów.

    Zwiększ swoje szanse na uzyskanie kredytu biznesowego na zły kredyt

    Ubieganie się o pożyczkę dla małej firmy wymaga przygotowania, zwłaszcza jeśli Twój kredyt nie jest idealny. Przed złożeniem wniosku zastanów się nad podjęciem kilku kroków, aby zwiększyć swoje szanse na zatwierdzenie i zabezpieczyć najlepsze możliwe warunki pożyczki dla małej firmy. Istnieją dwa sposoby, aby zwiększyć swoje szanse na uzyskanie pożyczki dla małej firmy ze złym kredytem.

    Zapewnij zabezpieczeniePożyczanie pieniędzy małej firmie jest z natury ryzykowne. Nawet w przypadku wyjątkowo wykwalifikowanego pożyczkobiorcy niespodziewane pogorszenie koniunktury może uniemożliwić właścicielowi spłatę pożyczki. Jednym ze sposobów na zwiększenie szans na uzyskanie finansowania potrzebnego do rozwoju firmy jest zapewnienie zabezpieczenia. Istnieją dwie możliwości:

    • Finansowanie faktur.Jeśli masz niezapłacone faktury klientów, niektórzy pożyczkodawcy mogą chcieć zatwierdzić twoją pożyczkę głównie na podstawie wartości twoich faktur. W przypadku finansowania faktur niezapłacone faktury stanowią zabezpieczenie kredytu. Firma finansująca wpłaca określony procent każdej faktury i pobiera opłatę za usługę.
    • Finansowanie sprzętu.Jeśli celem zaciągnięcia kredytu jest zabezpieczenie finansowania nowego sprzętu, możesz rozważyć złożenie wniosku o finansowanie sprzętu. W przypadku tego rodzaju zabezpieczenia sprzęt, który finansujesz, służy jako zabezpieczenie Twojej pożyczki. Jeśli nie spłacisz pożyczki, firma pożyczkowa zajmie sprzęt w celu odzyskania strat, ale Twoje aktywa osobiste pozostaną chronione.Zapytaj specjalistę ds. Pożyczek, jaki rodzaj finansowania jest dla Ciebie odpowiedni.

     Aplikuj teraz

     Użyj współsygnatoraW tym scenariuszu inna osoba zgadza się wziąć na siebie częściową odpowiedzialność za pożyczkę dla małej firmy, „podpisując umowę. Współsygnatariusz to zazwyczaj osoba o korzystnej zdolności kredytowej lub stałym źródle dochodu, która może poradzić sobie ze spłatą kredytu, jeśli pierwotny kredytobiorca nie będzie w stanie tego zrobić.

     Rodzaje złych kredytów biznesowych

     Pomijając fakt, że musisz korzystać z funduszy pożyczek na cele biznesowe, pożyczki biznesowe są bardzo podobne do pożyczek osobistych. Rodzaje pożyczek biznesowych w przypadku słabych kredytów oferowanych przez alternatywnych pożyczkodawców obejmują:

     Pożyczki krótkoterminoweKrótkoterminowa pożyczka biznesowa zapewnia zryczałtowaną kwotę kapitału, którą pożyczkobiorca zgadza się spłacić w określonym czasie zgodnie z określonym harmonogramem spłat. Każda płatność, którą pożyczkobiorca przesyła pożyczkodawcy, obejmuje kwotę główną oraz odsetki należne za dany okres.

     Krótkoterminowa linia kredytowaKiedy pożyczkodawca udziela krótkoterminowej linii biznesowej, pożyczkobiorca może mieć stały dostęp do środków do określonej zatwierdzonej kwoty. Podobnie jak karta kredytowa, pożyczkobiorca jest obciążany tylko odsetkami od otwartego salda.

     Pożyczki zabezpieczoneJeśli zabezpieczysz swoją złą pożyczkę biznesową za pomocą zabezpieczenia, dajesz pożyczkodawcy prawo do przejęcia zabezpieczenia w celu odzyskania strat, jeśli nie jesteś w stanie spłacić pożyczki. Pożyczki są również powszechnie określane jako zabezpieczone pożyczki biznesowe. Zazwyczaj są zabezpieczone fakturą lub finansowaniem sprzętu.

     Zaliczki gotówkowe handlowcówJeśli jesteś właścicielem małej firmy i potrzebujesz szybkiego kapitału, pożyczka gotówkowa handlowca oferuje ryczałtową pożyczkę w zamian za procent przyszłych należności z tytułu kart kredytowych i debetowych. O ile pożyczka gotówkowa akceptanta jest często łatwa do złożenia wniosku, opcja ta może nie być odpowiednia dla każdej firmy. Akceptowalne pożyczki gotówkowe mają zwykle wyższe stopy procentowe, co czyni je jedną z droższych opcji finansowania w całym okresie kredytowania.

     Pożyczki na kapitał obrotowyPożyczki na kapitał obrotowy służą do finansowania codziennych operacji biznesowych, takich jak wynagrodzenia, zapasy, podatki i szereg innych kosztów, które zapewniają codzienną działalność firmy. W przeciwieństwie do niektórych innych rodzajów pożyczek, nie służą one do opłacenia inwestycji lub innych aktywów długoterminowych. Pożyczki na kapitał obrotowy od National Funding mogą zapewnić Twojej firmie do 500 000 USD, aby zaspokoić Twoje potrzeby w tej chwili, szybko i przy minimalnej pracy papierkowej.

     Zobacz, do jakiej kwoty się kwalifikujesz.

     Rzeczy do rozważenia przy ubieganiu się o pożyczkę dla małych firm

     Jeśli szukasz pożyczki na działalność gospodarczą i masz zły kredyt, istnieje kilka czynników, które mogą wpływać na Twoje szanse na uzyskanie zgody, a także na warunki pożyczki. Przed złożeniem wniosku o złą pożyczkę biznesową należy rozważyć kilka kwestii.

     Związek kredytu osobistego z zatwierdzeniem kredytu biznesowegoJeśli Twoja firma nie ma historii kredytowej, tradycyjni pożyczkodawcy wykorzystają Twoją osobistą ocenę kredytową jako liczbową reprezentację Twojej ogólnej zdolności kredytowej. Twój osobisty wynik FICO zostanie wykorzystany wyłącznie do określenia, czy kwalifikujesz się do otrzymania pożyczki dla małej firmy. Z tego powodu warto popracować nad poprawą osobistej oceny kredytowej, aby mieć wiele opcji podczas ubiegania się o pożyczkę dla małych firm.

     Związek między punktami kredytowymi a stopami procentowymiWłaściciele firm z dużym kredytem zazwyczaj otrzymują najlepsze oprocentowanie swoich pożyczek. Jeśli Twoja osobista lub biznesowa ocena kredytowa jest niska, istnieje większa szansa, że ​​Twoja pożyczka będzie miała wyższą roczną stopę procentową (APR), która opisuje odsetki, które płacisz za rok.

     Dobrą wiadomością jest to, że zabezpieczenie niewielkiej pożyczki z możliwą do zarządzania RRSO może z czasem pomóc poprawić Twoją zdolność kredytową. Jeśli otrzymałeś zezwolenie na pożyczki dla małych firm z tytułu złego kredytu, każda terminowa płatność może pomóc podnieść Twoją zdolność kredytową, zapewniając jednocześnie finansowanie potrzebne do prowadzenia i rozwoju firmy.

     Pożyczkodawcy online vs. Tradycyjne bankiTradycyjni pożyczkodawcy, tacy jak banki i spółdzielcze kasy pożyczkowe, mają zwykle surowe zasady i wymogi kwalifikacyjne dotyczące zatwierdzenia pożyczki. Są także wolniejsze i wymagają więcej dokumentacji. Niezależnie od tego, czy masz ponadprzeciętny, czy mniej idealny kredyt, oto kilka korzyści płynących z alternatywnych i internetowych pożyczkodawców w porównaniu z tradycyjnymi pożyczkodawcami:

     • Krótsze czasy realizacji
     • Do zatwierdzenia potrzeba mniej dokumentacjiSzybszy dostęp do funduszy, jeśli zostanie zatwierdzonyElastyczne warunki, które spełniają Twoje konkretne potrzeby jako pożyczkobiorcyWyższe wskaźniki akceptacjiWiek biznesuTradycyjne banki zwykle udzielają pożyczek przedsiębiorstwom o ugruntowanej pozycji, aby zmniejszyć ich ryzyko. W rezultacie młodszym firmom może być trudniej sprostać surowym normom kredytowym banku. Z drugiej strony, pożyczkodawcy alternatywni i internetowi aktywnie obsługują właścicieli firm, których nie ma zbyt wiele. National Funding oferuje finansowanie dla firm, które działają od co najmniej roku lub, w niektórych przypadkach, od trzech do sześciu miesięcy.

      Inne rodzaje rozwiązań pożyczkowych, które mogą rozważyć młode firmy, obejmują:

      • Biznesowe karty kredytowe.Karty te mogą być praktycznym rozwiązaniem do budowania zdolności kredytowej Twojej firmy przy jednoczesnym dostępie do dodatkowego kapitału. Aby go otrzymać, potrzebujesz numeru NIP i firmowego konta bankowego.
      • Zabezpieczona osobista karta kredytowa.Zabezpieczone karty mogą pomóc w uzyskaniu lepszego kredytu osobistego przed złożeniem wniosku o pożyczkę.Koszty kredytu biznesowegoPoza kwotą główną pożyczki warunki finansowania małych firm często obejmują dodatkowe koszty, które należy wziąć pod uwagę. Utrzymując koszty kredytu na minimalnym poziomie, będziesz mieć więcej kapitału do ponownego zainwestowania w swoją firmę.

       Koszty pożyczki dla małych firm często obejmują:

       • Roczna stopa procentowa.Twoja RRSO to stopa procentowa, którą płacisz rocznie od kredytu.
       • Zaliczka.Chociaż wymagania dotyczące zaliczki różnią się w zależności od pożyczkodawców, średnia kwota, jaką pożyczkobiorca będzie musiał zainwestować, zaciągając pożyczkę, wynosi 25%. Niektóre pożyczki pozwalają na wykorzystanie zabezpieczenia jako zaliczki.Współczynnik stawki.Współczynnik współczynnika stosowany zwykle w przypadku pożyczek gotówkowych akceptantów określa wysokość odsetek, które pożyczkobiorca będzie winien. Współczynnik współczynnika mierzy się stabilnością biznesową, średnimi miesięcznymi zyskami, rodzajem branży i latami działalności.Opłata początkowa.Opłata początkowa to opłata za obsługę nowej pożyczki dla małych firm. Niektórzy pożyczkodawcy rezygnują z opłaty za udzielenie kredytu, podczas gdy inni włączają tę opłatę do ogólnego salda pożyczki.Opłaty ubezpieczeniowe.Opłaty te są pobierane przez subemitentów, którzy przeglądają, weryfikują i zatwierdzają informacje podane we wniosku o pożyczkę dla małych firm i zalecają warunki finansowania, jeśli zostaną zatwierdzone.Koszty zamknięcia.Opłaty te obejmują koszty związane z finalizacją pożyczki, takie jak opłaty za pakowanie pożyczki, wyceny biznesowe lub opłaty za ewidencję.Inne opłaty.Dodatkowe opłaty związane z pożyczką dla małych firm mogą obejmować opłaty za przetwarzanie czeków, opłaty za przedpłatę i kary za zwłokę.Najlepsze pożyczki biznesowe na złe kredyty dla Twojej firmy

        Na kwalifikację do pożyczki wpływa wiele różnych czynników. Oto kilka ogólnych wzorców, które mogą przyczynić się do zatwierdzenia Twojej pożyczki: *

        • Nowe biznesy.Jeśli prowadzisz działalność krócej niż rok, znalezienie pożyczki może być trudne, nawet jeśli masz dobry kredyt. Potencjalne opcje finansowania obejmują finansowanie początkowe, zabezpieczone osobiste karty kredytowe i biznesowe karty kredytowe.
        • Właściciele z oceną kredytową poniżej 550.Z oceną kredytową pomiędzy 500 a 550, możesz mieć trudności z ubieganiem się o niektóre rodzaje pożyczek. Jeśli jednak Twoja firma ma się dobrze, alternatywni pożyczkodawcy mogą korzystać z czynników innych niż Twoja zdolność kredytowa, aby określić Twoje uprawnienia.Właściciele z oceną kredytową powyżej 500.Z oceną kredytową od 550 do 620, możesz kwalifikować się do pożyczki krótkoterminowej lub nawet pożyczki średnioterminowej, jeśli Twoja firma ma się dobrze.Właściciele z oceną kredytową powyżej 600.Jeśli Twoja ocena kredytowa wynosi 620 lub więcej, możesz kwalifikować się do otrzymania pożyczki średnioterminowej. Z wynikiem powyżej 650, możesz również kwalifikować się do pożyczki Small Business Administration.Właściciele z punktacją kredytową powyżej 700.Jeśli Twój wynik kredytowy przekracza 700, prawdopodobnie jesteś na dobrej pozycji, aby kwalifikować się do większości pożyczkodawców, w tym bezpośrednich i alternatywnych pożyczkodawców, a także Small Business Administration.Firmy z dużymi niezapłaconymi fakturami.Niektórzy alternatywni pożyczkodawcy pozwalają zamienić niezapłacone faktury klientów w natychmiastowy kapitał. Pożyczkodawcy finansujący faktury ważą siłę Twojej firmy od oceny kredytowej.Firmy z nowymi potrzebami sprzętowymi.Jeśli Twoja firma skorzystałaby na nowym sprzęcie specjalistycznym, leasing sprzętu lub finansowanie mogą być dobrym rozwiązaniem.Bardzo małe firmy.Budując firmę, rozważ opcje finansowania, takie jak biznesowe karty kredytowe, zabezpieczone osobiste karty kredytowe i finansowanie początkowe.* Te testy porównawcze nie przedstawiają rzeczywistych szans na zatwierdzenie finansowania. National Funding nie bierze pod uwagę zdolności kredytowej w naszych złych decyzjach kredytowych, zamiast tego opierając zgodę na czas w biznesie i roczną sprzedaż brutto.

         Porównaj opcje, aby określić najlepszą pożyczkę dla swoich potrzebTwoja decyzja o uzyskaniu finansowania dla Twojej firmy jest ważna. Przy ocenie różnych opcji pożyczki należy wziąć pod uwagę wiele czynników, w tym:

         Spłata krótkoterminowa a średnioterminowaPożyczka krótkoterminowa zwykle wymaga spłaty w ciągu jednego do trzech lat, podczas gdy pożyczka średnioterminowa ma zwykle okres spłaty od dwóch do pięciu lat. Wymagania kwalifikacyjne, stopy procentowe i kwoty pożyczek każdego rodzaju mogą się różnić. Dokładnie zastanów się, jakie ramy czasowe spłaty najlepiej pasują do Twoich potrzeb jako właściciela firmy, a także wpływ warunków spłaty na całkowity koszt każdej zaakceptowanej pożyczki. Na przykład terminy spłaty krótkoterminowych pożyczek obrotowych z National Funding nie przekroczą 12 miesięcy w przypadku pierwszej pożyczki, z przedłużeniami do 15 miesięcy.

         Odsetki i opłaty za otwarte saldaOceń, ile odsetek i opłat zostanie naliczonych od otwartych sald. W przypadku zaciągnięcia pożyczki długoterminowej kwota, którą musisz spłacać co miesiąc, może być niższa. Jednak na dłuższą metę możesz zapłacić więcej. Jeśli zaciągniesz pożyczkę krótkoterminową, prawdopodobnie będziesz mieć wyższe raty, ale mniejsze całkowite odsetki od pożyczki.

         Limity kredytuJeśli pożyczkodawca nie zapewnia finansowania w kwocie, jakiej potrzebuje Twoja firma, rozważ skorzystanie z kreatywnych źródeł finansowania. Lub poszukaj sposobów na obniżenie kosztów i zmniejszenie całkowitej potrzebnej kwoty. Nawet jeśli uzyskasz pożyczkę za mniej niż pierwotnie chciałeś, zabezpieczenie pierwszej pożyczki może pomóc w zbudowaniu lepszego kredytu i potencjalnie zapewnić większe finansowanie dzięki drugiej pożyczce lub jej późniejszemu odnowieniu.

         Na co zwracają uwagę pożyczkodawcy we wniosku o pożyczkę dla małych i średnich firm

         Jakie dodatkowe czynniki mają znaczenie dla pożyczkodawcy oprócz oceny kredytowej? Banki zwykle żądają więcej informacji, podczas gdy pożyczkodawcy internetowi i alternatywni wymagają mniej. Na przykład w National Funding prosimy o ograniczone informacje, aby zapewnić lepszą prędkość i obsługę. Generalnie przyglądamy się rocznym przychodom firmy, trendom przepływów pieniężnych i historii kredytowej zarówno firmy, jak i właściciela.

         Jakie dodatkowe czynniki mają znaczenie dla pożyczkodawcy oprócz oceny kredytowej? Banki zwykle żądają więcej informacji, podczas gdy pożyczkodawcy internetowi i alternatywni wymagają mniej. Na przykład w National Funding prosimy o ograniczone informacje, aby zapewnić lepszą prędkość i obsługę. Generalnie przyglądamy się rocznym przychodom firmy, trendom przepływów pieniężnych i historii kredytowej zarówno firmy, jak i właściciela.

         Roczne dochodyRoczne przychody Twojej firmy są jednym z najważniejszych czynników kwalifikujących do uzyskania złych kredytów dla małych firm. Jeśli uzyskasz zgodę na pożyczkę, kwota, do której będziesz się kwalifikować, będzie zazwyczaj wynosić około 8-12% rocznych przychodów Twojej firmy.

         RentownośćNawet jeśli Twoje roczne przychody są wysokie, niektórzy pożyczkodawcy będą również chcieli wiedzieć, czy Twoja firma jest rentowna. Twoja firma niekoniecznie musi przynosić zyski, aby kwalifikować się do otrzymania pożyczki, ale jeśli tak, Twoje szanse na akceptację mogą wzrosnąć. Jeśli Twoja firma wykazała znaczny wzrost w ciągu ostatnich 3 miesięcy lub dłużej, może to jeszcze bardziej zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie kredytu.

         Bieżące zobowiązanie do zadłużeniaJeśli masz już pożyczkę biznesową, możesz mieć trudności z uzyskaniem kolejnej, zwłaszcza jeśli pierwotny pożyczkodawca nałożył na Twoją firmę zastaw UCC. W przypadku niektórych pożyczkodawców zatwierdzenie pożyczki, nawet jeśli masz już pożyczkę u innego pożyczkodawcy, nie będzie problemem. Istnieje jednak ryzyko dla Twojej firmy i kredytu, jeśli zaciągniesz więcej długów, niż możesz realistycznie i odpowiedzialnie spłacić.

         Przepływ gotówkiTwoja zdolność do zarządzania przepływem gotówki w firmie może być ważnym czynnikiem dla pożyczkodawców. W końcu najważniejszą troską każdego pożyczkodawcy jest zdolność do spłaty pożyczki. Udowodnienie, że Twoja firma zarabia i ma wystarczająco dużo pieniędzy, aby pozwolić sobie na płatności, może zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie kwalifikacji.

         Historia kredytowaWiększość pożyczkodawców przeanalizuje Twój raport kredytowy, aby ustalić, czy kiedykolwiek miałeś bankructwo, wykluczenie lub inną czerwoną flagę. Pamiętaj jednak, że słaby kredyt nie wyklucza automatycznie możliwości uzyskania pieniędzy, których potrzebuje Twoja firma, zwłaszcza w przypadku pożyczkodawców, takich jak National Funding, którzy oferują pożyczki dla małych firm na złe kredyty.

         Plan biznesowyFundusze krajowe tego nie wymagają, ale niektórzy pożyczkodawcy mogą chcieć przejrzeć Twój biznesplan, aby lepiej zrozumieć Twój biznes. Plany biznesowe mogą wskazywać pożyczkodawcom różne rzeczy, które wyróżniają Twoją firmę, w tym:

         • unikalne propozycje wartości
         • strategie marketingowezespół kierowniczymodele przychodów i zyskówTwój biznesplan powinien być przedstawiony zwięźle, ale szczegółowo, jasno wyjaśniając kwotę potrzebnego finansowania i dlaczego jest to wymagane.

          Jak uzyskać lepszą pożyczkę biznesową w przyszłości

          Aby kwalifikować się do pożyczki na lepszych warunkach, musisz wykazać, że jesteś odpowiedzialnym pożyczkobiorcą. Jeśli odmówiono Ci pożyczki dla małej firmy lub myślisz, że będziesz musiał ponownie pożyczyć w przyszłości, skorzystaj z tych pomysłów, aby zwiększyć swoje szanse na uzyskanie pożyczki na lepszych warunkach przy następnym złożeniu wniosku.

          Popraw kredyt osobistyTwój osobisty kredyt ma znaczenie, nawet jeśli ubiegasz się o pożyczkę biznesową. Jeśli Twój kredyt nie jest idealny, podejmij aktywne działania związane z poprawą wyniku, stosując się do następujących sprawdzonych metod:

          • Zawsze dokonuj płatności na czas
          • Utrzymuj salda poniżej 30% całkowitego limitu kredytowegoNie otwieraj zbyt wielu nowych linii kredytowych narazAktywnie monitoruj swoją zdolność kredytową i kwestionuj podejrzaną lub fałszywą aktywnośćW Stanach Zjednoczonych trzy główne biura informacji kredytowej, Experian, Equifax i TransUnion, oferują szereg bezpłatnych usług, które pomagają w monitorowaniu, zarządzaniu i poprawianiu zdolności kredytowej. Odwiedź każdą z ich witryn internetowych, aby sprawdzić swój aktualny raport kredytowy i sposoby jego ulepszenia.

           Ustanów i zbuduj kredyt biznesowyBudowanie kredytu biznesowego to jeden z najlepszych sposobów na zwiększenie uprawnień do kredytu biznesowego. Ustanowienie kredytu biznesowego może zająć trochę zasobów i czasu, ale jeśli zostanie wykonane prawidłowo, to się opłaca.

           Ustanowienie kredytu biznesowego zwykle wiąże się z włączeniem firmy, uzyskaniem federalnego numeru NIP, otwarciem firmowego konta bankowego i zabezpieczeniem różnych linii kredytowych dla firmy. Nawet jeśli nie kwalifikujesz się do otrzymania pożyczki dla małych firm, nadal możesz kwalifikować się do uzyskania linii biznesowej lub złej pożyczki dla firm, co z czasem może zwiększyć Twoje szanse na pożyczkę.

           Jak wszystkie kredyty, chcesz, aby kredyt Twojej firmy pozostawał w dobrej kondycji. Postępuj zgodnie z najlepszymi praktykami dotyczącymi poprawy kredytu osobistego powyżej, aby utrzymać dobrą zdolność kredytową firmy.

           Oceń swój biznesplanKiedy budujesz lepszy kredyt i pracujesz nad zabezpieczeniem finansowania, może się okazać, że będziesz musiał obniżyć kwotę kapitału, o który prosisz, aby zwiększyć swoje szanse na zatwierdzenie. Jeśli tak, ponownie oceń swój obecny biznesplan i poszukaj obszarów, w których możesz obniżyć koszty, takich jak wykorzystanie mediów społecznościowych do promocji firmy lub zbudowanie własnej strony internetowej.

           Udowodnij swoją zdolność kredytowąRozważ zbudowanie zespołu doświadczonych partnerów biznesowych, aby zwiększyć swoją zdolność kredytową. Pożyczkodawcy mogą wziąć pod uwagę całkowity dochód osobisty i zabezpieczenie każdego właściciela firmy podczas określania uprawnienia do pożyczki. Możesz także zbierać listy referencyjne od obecnych wierzycieli i sprzedawców, aby wykazać swoją wiarygodność i zdolność do spłaty zobowiązań finansowych.

           Uzyskaj kreatywność dzięki opcjom finansowaniaNawet jeśli masz zezwolenie na pożyczki biznesowe ze złym kredytem, ​​możesz nie zabezpieczyć pełnej kwoty potrzebnej do rozwoju firmy tak szybko, jak sobie wyobrażałeś. Dobra wiadomość jest taka, że ​​po zabezpieczeniu i spłacie pierwszej pożyczki biznesowej lepsza ocena kredytowa może pomóc w zakwalifikowaniu się w przyszłości do pożyczek biznesowych o wyższych kwotach lub lepszych warunkach.

           Jeśli potrzebujesz dodatkowego finansowania, aby jeszcze szybciej zrealizować swoją wizję przyszłości, możesz rozważyć poproszenie rodziny, przyjaciół lub prywatnych inwestorów o zainwestowanie w Twój biznes. Możesz również szukać środków za pośrednictwem platformy finansowania społecznościowego, takiej jak Kickstarter lub GoFundMe. Podobnie jak w przypadku wszystkich opcji finansowania, musisz przekonać innych, że Twoja firma jest dobrą inwestycją i upewnij się, że rozumiesz pełne warunki i koszty związane z wszelkimi źródłami kreatywnego finansowania, które rozważasz.

           Jeśli szukasz złej pożyczki dla małej firmy, porównaj swoje opcje z National Funding. Sprawdź, do jakiej kwoty możesz się kwalifikować, wypełniając dziś nasz krótki formularz online – nasza szybka aplikacja pobiera miękkie zapytanie kredytowe, aby nie wpłynęło to na Twoją obecną zdolność kredytową. Specjalista ds. Pożyczek skontaktuje się z Tobą, aby omówić dostępne opcje i pomoże Ci znaleźć odpowiednie opcje finansowania dla małych firm w ciągu zaledwie 24 godzin.

           Przenieś swoją firmę na wyższy poziom dzięki wsparciu ze środków krajowych:

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy